reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

09 2022

Zatrzymani podczas kradzieży materiałów budowlanych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plZatrzymani podczas kradzieży materiałów budowlanych - Grodzisk News


Żyrardowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 45 i 47 lat, kiedy ci chcieli ukraść materiały budowlane. Obu zatrzymanym grozi teraz nawet pięć lat więzienia.


Do zdarzenia doszło w biały dzień. Policjanci patrolujący ulice miasta zwrócili uwagę na 45-latka i 47-latka, którzy prowadząc rowery transportowali metalowe podpory stropowe.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Policjanci przypuszczali, skąd mogą pochodzić artykuły budowlane, wobec tego podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzn. Na widok policjantów mężczyźni porzucili rowery i zaczęli uciekać. Funkcjonariusze udali się w pościg, po chwili dogonili uciekinierów, zatrzymali i doprowadzili do komendy, gdzie trafili do policyjnej celi – informuje żyrardowska komenda policji.

Podczas czynności w jednostce policyjnej funkcjonariusze ustalili, iż skradzione materiały budowlane są własnością jednej z tamtejszych firm. Mężczyznom postawili więc zarzuty kradzieży. Zatrzymani przyznali się do przestępstwa. Obu grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.