TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

10 2021

Zatrzymana tuż po kradzieży


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZatrzymana tuż po kradzieży - Grodzisk News


31-letnia kobieta została zatrzymana przez grodziskich policjantów za kradzieże. Łupem zatrzymanej padły produkty spożywcze i przemysłowe o wartości blisko tysiąca złotych.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Z jednej z placówek handlowych w Grodzisku spłynęło zgłoszenie o kradzieży. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, pracownik sklepu wskazał na kobietę, która próbowała odejść od kasy samoobsługowej z towarem, za który nie zapłaciła. Okazało się, że 31-latka ma w torbie artykuły spożywcze i przemysłowe o wartości około 300 złotych. Zgłaszający poinformował, że kobieta ta mogła mieć na sumieniu inne kradzieże. Kobieta została zatrzymana.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Później potwierdziło się, że kobieta ma na sumieniu inne tego typu przestępstwa. – Podczas dalszych czynności policjanci zebrali i przeanalizowali monitoring ze sklepów, gdzie zatrzymana robiła zakupy. Szybko ustalili, że kobieta mogła dokonać wcześniej jeszcze dwóch innych przestępstw. 31-latka usłyszała zarzut kradzieży mienia o łącznej wartości prawie tysiąca złotych. Przyznała się do dokonania tych czynów i dobrowolnie poddała karze grzywny, będzie musiała także zapłacić za spowodowane straty – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.