TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

10 2021

Zatrzymana tuż po kradzieży


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZatrzymana tuż po kradzieży - Grodzisk News


31-letnia kobieta została zatrzymana przez grodziskich policjantów za kradzieże. Łupem zatrzymanej padły produkty spożywcze i przemysłowe o wartości blisko tysiąca złotych.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Z jednej z placówek handlowych w Grodzisku spłynęło zgłoszenie o kradzieży. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, pracownik sklepu wskazał na kobietę, która próbowała odejść od kasy samoobsługowej z towarem, za który nie zapłaciła. Okazało się, że 31-latka ma w torbie artykuły spożywcze i przemysłowe o wartości około 300 złotych. Zgłaszający poinformował, że kobieta ta mogła mieć na sumieniu inne kradzieże. Kobieta została zatrzymana.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Później potwierdziło się, że kobieta ma na sumieniu inne tego typu przestępstwa. – Podczas dalszych czynności policjanci zebrali i przeanalizowali monitoring ze sklepów, gdzie zatrzymana robiła zakupy. Szybko ustalili, że kobieta mogła dokonać wcześniej jeszcze dwóch innych przestępstw. 31-latka usłyszała zarzut kradzieży mienia o łącznej wartości prawie tysiąca złotych. Przyznała się do dokonania tych czynów i dobrowolnie poddała karze grzywny, będzie musiała także zapłacić za spowodowane straty – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.