05 12 2018

Rodzina zatruła się tlenkiem węgla w centrum Grodziska

05.12.2018, godz.: 09:43
Rodzina zatruła się tlenkiem węgla w centrum Grodziska
Fot. Czytelnik Maciej

We wtorek w nocy w bloku przy ul. Montwiłła cztery osoby zatruły się tlenkiem węgla i trafiły do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. – W nocy w bloku przy ul. Montwiłła były służby ratunkowe. Podobno ktoś zatruł się czadem – poinformował Michał. O zdarzeniu poinformował też Maciej, który do wiadomości dołączył zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 23.46 z pogotowia ratunkowego. Było bowiem podejrzenie, że czteroosobowa rodzina zatruła się tlenkiem węgla. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, mieszkanie było już wietrzone, a mimo to wciąż wykryliśmy obecność czadu, który prawdopodobnie miał źródło w łazience. Dla pewności sprawdziliśmy również sąsiednie mieszkania, ale tam nasze urządzenia nic niepokojącego nie wykryły – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Wspomniane cztery osoby zabrano do szpitala, natomiast nasze działania zakończyliśmy o godz. 0.47 – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Maciej

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata