reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

05 2023

Zastępcza komunikacja autobusowa na WKD pojedzie inaczej, przystanki w innych miejscach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: wkd.com.plZastępcza komunikacja autobusowa na WKD pojedzie inaczej, przystanki w innych miejscach - Grodzisk News


Od 22 maja po raz kolejny zmieni się organizacja ruchu na WKD. Przewoźnik poinformował, że nowa modyfikacja rozkładu obowiązywać będzie do 2 czerwca i dotyczyć ma zastępczej komunikacji autobusowej.


Korekta ma związek zamknięciem przejazdu na Piaskowej, o czym pisaliśmy TUTAJ. Wymusi to bowiem zmianę kursowania autobusowej komunikacji zastępczej WKD, dlatego trzeba będzie przystosować rozkłady po nowemu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zmiana dotyczyć będzie linii ZKA ZA1 kursującej w godz. 9:00-16:00w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska – Podkowa Leśna Główna. – Wprowadzona zostanie trasa objazdowa dla pojazdów zastępczej komunikacji autobusowej ZKA ZA1 z uwagi na brak możliwości przejazdu ul. Piaskową przez przejazd kolejowy WKD. Trasa objazdowa zastępczej komunikacji autobusowej dla każdego z kierunków przejazdu uwzględnia obsługę poszczególnych przystanków osobowych WKD z wykorzystaniem dostępnej drogowej infrastruktury przystankowej w możliwie najbliższej lokalizacji względem linii kolejowej – poinformowała Warszawska Kolej Dojazdowa.

Pasażerowie mogą spodziewać się zmienionych lokalizacji przystanków ZKA dla przystanków kolejowych: „ Grodzisk Mazowiecki Radońska”, „Grodzisk Mazowiecki Jordanowice” i „Grodzisk Mazowiecki Piaskowa”.

–Trasa ZKA z powodu objazdu w kierunku Podkowy Leśnej Głównej ulegnie nieznacznemu wydłużeniu, zaś jej początkowy fragment na terenie Grodziska Mazowieckiego ulegnie odwróceniu. Zmienią się ponadto godziny odjazdów. Autobusy spod stacji Grodzisk Mazowiecki Radońska wyruszą kilka minut wcześniej z przystanku początkowego zlokalizowanego przy zatoczce wzdłuż muru cmentarza. Dla pasażerów z rejonu osiedla przy ul. Piaskowej do dyspozycji będą dwa przystanki zastępcze. Odjazdy w kierunku przeciwnym spod stacji Podkowa Leśna Główna oraz czas przejazdu w relacji do Grodziska Mazowieckiego – bez zmian – podał przewoźnik.

Rozkład jazdy pociągów pozostanie bez zmian, zaś modyfikacja dla ZKA ZA1 będzie obowiązywać od 22 maja do 2 czerwca. Szczegółowe rozkłady TU.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.