TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

05 2022

Zasnął za kierownicą na środku drogi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZasnął za kierownicą na środku drogi - Grodzisk News


24-latek spał za kierownicą odpalonego auta na środku drogi. Mężczyzna przyznał policjantom, że wcześniej palił marihuanę. W aucie znaleziono również inne środki odurzające.


Podczas nocnego patrolu policjanci z Żyrardowa zauważyli stojącego na środku drogi volkswagena. Gdy się zbliżyli do auta okazało się, że silnik pracował, ale kierowca spał. Funkcjonariusze obudzili mężczyznę. 24-latek przyznał, że przed wyruszeniem w drogę palił marihuanę. Jednak to nie był koniec jego problemów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Podczas przeszukania pojazdu znaleziono nim torebkę foliową z szarym proszkiem oraz wagę jubilerską. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, natomiast pojazd został zabezpieczony. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego żyrardowskiej komendy – informuje Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.