reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

03 2021

Zasadzili kolejne drzewa w grodziskiej gminie [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Zasadzili kolejne drzewa w grodziskiej gminie [FOTO] - Grodzisk News


W Grodzisku trwają wiosenne nasadzenia drzew w gminie. Nowe okazy po po części zastąpią te, które z powodów zdrowotnych trzeba było wyciąć, inne po prostu wzbogacą zieloną mapę miasta.


– Dotarła kolejna dostawa drzew do posadzenia! Nasadzenia pojawiły się już w: Książenicach, Szczęsnem, parku Stawy Walczewskiego oraz przy ulicach: Kościuszki i 3 Maja – poinformował na Facebooku grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Każde z drzew zostanie opalikowane i oznaczone tabliczką z nazwą gatunkową drzewa w języku polskim i łacińskim – dodają urzędnicy.

Zdjęcia można obejrzeć po kliknięciu w jedno z nich.

Zasadzili kolejne drzewa w grodziskiej gminie [FOTO] - Grodzisk News
Zasadzili kolejne drzewa w grodziskiej gminie [FOTO] - Grodzisk News10-metrowe drzewo produkuje średnio około 118 kg tlenu rocznie? Dla porównania dorosła osoba zużywa go 176 kg w ciągu roku. To oznacza, że 2 drzewa średniej wielkości zaspokajają potrzeby tlenowe 1 osoby na blisko rok.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Brawo dla Magistratu . Czy w takim razie to co zrobiło WKD z wycięciem drzew jest w porządku ? Wszystkie trzeba było wyciąć , nawet te , które nie były bezpośrednio zagrażające istniejącej linii ? Wszystko pod płaszczem budowy toru . Organizacje proekologiczne chyba są zadowolone z sukcesu . Hipokryzja porażająca. Pozdrawiam
gość


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.