reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

01 2024

Zarzut zabójstwa dla nożownika z Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.plZarzut zabójstwa dla nożownika z Grodziska - Grodzisk News


Grodziska prokuratura rejonowa postawiła dziś (18 stycznia) zarzut zabójstwa Danielowi R. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna śmiertelnie ugodził nożem 34-letniego mieszkańca miasta. Podejrzany przyznał się do tego czynu. Grozi mu dożywocie.


Tragedia rozegrała się przed dwoma dniami około godziny 16.00. Na ul. Kościuszki napastnik zaatakował swoją ofiarę nożem, a 34-latek wskutek odniesionych obrażeń zmdarł w szpitalu. Dziś, 18 stycznia, podejrzany został przesłuchany w grodziskiej prokuraturze. Postawiono mu także zarzut zabójstwa. Z ustaleń śledczych wynika, iż Daniel R. zadał swej ofierze trzy rany kłute.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim wykonała czynności z zatrzymanym przedwczoraj mężczyzną, podejrzewanym o dokonanie zabójstwa w centrum Grodziska Mazowieckiego w dniu 16 stycznia br. Daniel R. usłyszał zarzut dokonania zabójstwa 34 - letniego mieszkańca Grodziska Mazowieckiego poprzez zadanie mu trzech ran kłutych narzędziem ostrokończystym, w wyniku czego pokrzywdzony zmarł w szpitalu, to jest o czyn z art. 148 par. 1 Kodeksu karnego – przekazał nam prok. Szymon Banna, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

– Mężczyzna przyznał się do zarzuconego mu czynu i odmówił składania dalszych wyjaśnień.
Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku śledztwa, a także surową karę grożącą podejrzanemu, Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim wystąpiła do Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na okres 3 miesięcy – dodał prokurator Banna.

Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Dlaczego to zrobił i kim była ofiarą???
Zico76


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.