reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

01 2024

Zarzut zabójstwa dla nożownika z Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.plZarzut zabójstwa dla nożownika z Grodziska - Grodzisk News


Grodziska prokuratura rejonowa postawiła dziś (18 stycznia) zarzut zabójstwa Danielowi R. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna śmiertelnie ugodził nożem 34-letniego mieszkańca miasta. Podejrzany przyznał się do tego czynu. Grozi mu dożywocie.


Tragedia rozegrała się przed dwoma dniami około godziny 16.00. Na ul. Kościuszki napastnik zaatakował swoją ofiarę nożem, a 34-latek wskutek odniesionych obrażeń zmdarł w szpitalu. Dziś, 18 stycznia, podejrzany został przesłuchany w grodziskiej prokuraturze. Postawiono mu także zarzut zabójstwa. Z ustaleń śledczych wynika, iż Daniel R. zadał swej ofierze trzy rany kłute.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim wykonała czynności z zatrzymanym przedwczoraj mężczyzną, podejrzewanym o dokonanie zabójstwa w centrum Grodziska Mazowieckiego w dniu 16 stycznia br. Daniel R. usłyszał zarzut dokonania zabójstwa 34 - letniego mieszkańca Grodziska Mazowieckiego poprzez zadanie mu trzech ran kłutych narzędziem ostrokończystym, w wyniku czego pokrzywdzony zmarł w szpitalu, to jest o czyn z art. 148 par. 1 Kodeksu karnego – przekazał nam prok. Szymon Banna, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

– Mężczyzna przyznał się do zarzuconego mu czynu i odmówił składania dalszych wyjaśnień.
Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku śledztwa, a także surową karę grożącą podejrzanemu, Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim wystąpiła do Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na okres 3 miesięcy – dodał prokurator Banna.

Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

💬︎   dodaj komentarz

Dlaczego to zrobił i kim była ofiarą???

Zico76
18-01-2024 19:30

Zrzutka dla rodziny ofiary: https://zrzutka.pl

T
18-01-2024 22:31

Czyli zabójca jest Polakiem i najprawdopodobniej katolikiem. Gdzie są ci, którzy opowiadali bajki, że to mógł być obcokrajowiec?

Jacek
19-01-2024 06:55

pokaż wszystkie komentarze (11)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.