reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

07 2022

Zarząd powiatu grodziskiego też z absolutorium i wotum zaufania


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plZarząd powiatu grodziskiego też z absolutorium i wotum zaufania - Grodzisk News


Na zakończenie przeglądu sesji absolutoryjnych w powiecie grodziski sprawdzamy jak przebiegły głosowania nad mandatem zaufania dla zarządu powiatu właśnie. Samorząd, na którego czele stoi od lat starosta Marek Wieżbicki, jednogłośnie uzyskał wotum zaufania i absolutorium


Na sesji obecnych było 19 radnych: Marianna Banaszek, Dariusz Dąbrowski, Krzysztof Filipiak, Maria Gałecka-Wolska, Maria Grabowska, Wojciech Hardt, Sławomir Kamiński, Aleksander Krzemiński, Krzysztof Markowski, Andrzej Olizarowicz, Marzena Olszewska, Zofia Owczarek, Danuta Pokropek, Krzysztof Sankiewicz, Małgorzata Sędzińska, Michał Śliwiński, Bronisław Świdlicki, Marek Wieżbicki oraz Małgorzata Zacny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wszyscy byli jednomyślni w głosowaniu na wotum zauania dla zarządu powiatu, które zostało poprzedzone debatą na raportem o stanie powiatu, a następnie jego przyjęciem. Jako się rzekło – wszystkich dziewiętnaścioro radnych zagłosowało za udzieleniem wotum zaufania zarządowi.

W kolejnym głosowaniu radni zatwierdzili sprawozdania z wykonania budżetu oraz finansowe za rok 2021. W tym przypadku również wszyscy byli jednomyślni i zagłosowali „za”.

19:0 – taki był również stosunek głosów przy kolejnej uchwale, dotyczącej udzielanie zarządowi powiatu absolutorium. A zatem także jednogłośnie na plus.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.