reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

12 2022

Zarekwirowane podróbki w Wólce Kosowskiej. Straty na ponad 1,1 mln zł [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Stołeczna PolicjiZarekwirowane podróbki w Wólce Kosowskiej. Straty na ponad 1,1 mln zł [FOTO] - Grodzisk News


Policja zatrzymała obywatela Chin, który w Wólce Kosowskiej handlował podrobionym sprzętem elektronicznym. Zabezpieczono ponad 3300 sztuk różnego rodzaju urządzeń oraz kart pamięci znanych marek. Wartość strat z tego tytułu oszacowano na ponad 1,1 mln zł.


Policjanci zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą w Komendzie Stołecznej Policji udali się do centrum handlowego w Wólce Kosowskiej. Celem była kontrola stoisk, co do których zachodziło podejrzenie, że mogą oferować podrobiony towar. Okazało się, że niska jakość produktów nie była przypadkowa. Naniesiono na nie znaki towarowe znanych marek, ale same wyroby oryginalne nie były.

reklama Grodzisk Mazowiecki

–Funkcjonariusze objęli obserwacją jedno ze stanowisk na hali targowej. Tam znaleźli szeroki asortyment słuchawek, smartwatchy, kontrolerów i konsoli do gier, przejściówek do telefonów oraz kart pamięci. Wygląd towaru wzbudził zastrzeżenia policjantów. Rzeczy miały znaki towarowe znanych, markowych firm – poinformowała policja.

Policjanci z stołecznego Wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali 57-letniego obywatela Chin, który handlował "podróbkami". Zabezpieczyli także ponad 3300 sztuk towaru znanych marek. – Biegły wyda teraz opinię o jakości towarów. Wstępnie oszacowano wartość strat na kwotę ponad 1 129 500 złotych – poinformowała policja.

Zarekwirowane podróbki w Wólce Kosowskiej. Straty na ponad 1,1 mln zł [FOTO] - Grodzisk News
Zarekwirowane podróbki w Wólce Kosowskiej. Straty na ponad 1,1 mln zł [FOTO] - Grodzisk News
Zarekwirowane podróbki w Wólce Kosowskiej. Straty na ponad 1,1 mln zł [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.