12 06 2018

Zapisz dziecko na „Lato w mieście”

12.06.2018, godz.: 11:50
Zapisz dziecko na „Lato w mieście”

Milanowskie Centrum Kultury wraz z dyrekcją Zespołu Szkół nr 1 szykują program atrackji dla dzieci w ramach „Lata w mieście”. Zapewniają, że będzie bogaty i różnorodny, a już 15 czerwca rozpoczną się zapisy.

W tym roku odbędą się trzy turnusy wakacyjne. Liczba miejsc jest ograniczona, a jedno dziecko może wziąć udział tylko w jednym turnusie. Jakie atrakcje czekają na dzieci? Przez cały dzień od 7.30 do 16.30 dzieci będą mogły spędzić czas w świetlicach ZS1, gdzie zatroszczą się o nich wykwalifikowani animatorzy kulturalni.

W programie różnorodne gry i zabawy, warsztaty, m.in. plastyczne, historyczne i kulinarne dużą gratką dla turnusowiczów będą wyjazdowe wycieczki. Organizatorzy planują eskapady do Wilanowa oraz Parku Rozrywki Julinek.

W ramach „Lata w mieście” odbędą się trzy turnusy. pierwszy w terminie od 16 do 20 lipca, drugi od 23 do 27 lipca, trzeci zaś od 30 lipca do 3 sierpnia. Koszt 110 zł. Zapisy od 15 czerwca w sekretariacie MCK przy ulicy Kościelnej 3.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.