TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

02 2021

Zapisy na szczepienia w grodziskim szpitalu wstrzymane


Grodzisk News


foto: Urząd Gminy Grodzisk Maz.Zapisy na szczepienia w grodziskim szpitalu wstrzymane - Grodzisk News


Grodziski Szpital Zachodni poinformował o wstrzymaniu zapisów na szczepienia przeciw COVID-19 ze względu na wykorzystanie wszystkich dostępnych terminów.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Dla pozostałych osób powyżej 70. roku życia zainteresowanych szczepieniem przeciw koronawirusowi NFZ udostępnia możliwość zgłoszenia się na szczepienia poprzez infolinię i formularz internetowy – informuje szpital w komunikacie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

My zaś przypominamy, że osoby, które nie zapisały się na szczepienie mogą zgłaszać taką chęć na infolinii 989, która w przypadku braku wolnych terminów oddzwoni do pacjenta, jeśli pojawią się nowe dawki szczepionki i nowe terminy szczepień.

Mogą również wypełnić formularz tutaj . Każda osoba, która wypełni formularz zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia.

💬︎   dodaj komentarz

Komu służy ta fałszywa informacja? W dn 22.01.21 o godz. 9.00 nie było żadnej możliwości zapisania się na szczepienia w Grodzisku i okolicy. Zmuszony byłem zapisać się w Siedlcach!!!!!! Po co to mydlenie oczu mieszkańcom.

Andrzej Mozdrzewski
03-02-2021 11:25

W Pruszkowie i Grodzisku zero miejsc kilka minut po północy. System wyswietlał wolne terminy w Siedlcach, Ostrołęce i Radomiu. Udało się coś znaleźć w końcu w Milanówku na koniec lutego ale generalnie to straszna lipa z tymi szczepieniami..

Gonzo
03-02-2021 20:56

Popieram, fałszywa, bzdurne informacja. O godz. 6:00 w dniu 22 stycznia nie było źadnego wolnego terminu na szczepienia w Grodzisku. Chciałam zarejestrować się przez elektroniczne konto pacjenta, ale tylko wolny termin wyświetlił mi się w Golach i tam zapisałam się na 11 marca
Wielkie oszustwo w Grodzisku!!!

Tesa
09-02-2021 15:50

Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ nie bierze odpowiedzialności za organizację zapisów na szczepienie 70+. Wolnych terminów na szczepienie nie było już o godz. 06.02 czyli 2 minuty po rozpoczęciu zapisów. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że cztery grodziskie punkty szczepień zgłosiły w sumie razem kilka terminów do puli centralnej (infolinia 989 oraz internet), a niektóre z nich zgłosiły ZERO. Organizatorem zapisów i administratorem systemu szczepień jest instytucja rządowa Centrum e-Zdrowia.

Roman Morawski
13-02-2021 10:54

Kolejny wielki sukces Ziemi Grodziskiej

adam
03-02-2021 20:55
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.