09 02 2020

Zamykają Kresową. Będą objazdy

09.02.2020, godz.: 15:02
Zamykają Kresową. Będą objazdy
Fot. zabiawola.pl

Na ponad tydzień ma zostać zamknięta ulica Kresowa w Ojrzanowie. Magistrat wyznaczy objazdy.

Trwa przebudowa ul. Kresowej w Ojrzanowie. W ramach zadania zostanie przebudowany blisko kilometrowy odcinek tej drogi od ul. Kasztanowej, a na kolejnym 300-metrowym odcinku droga ta przejdzie remont. Pojawi się tam nawierzchnia z betonu asfaltowego. Na dwóch (około 200-metrowych) fragmentach objętych inwestycją zaplanowano nie tylko ułożenie nowej nawierzchni, ale całkowitą wymianę konstrukcji jezdni.

Roboty trwają i są już zaawansowane, a prace powodują utrudnienia w ruchu. Te od jutra będą jeszcze większe, bowiem ul. Kresowa na ponad tydzień zostanie zamknięta dla ruchu. – W związku z realizacją inwestycji pn.: ,,Przebudowa ul. Kresowej w miejscowości Ojrzanów” i koniecznością czasowego całkowitego zamknięcia ul. Kresowej, wykonawca wyznaczył objazd ul. Suchodolską w Ojrzanowie i ul. Zimorodka i ul. Zięby w Zarębach. Przewiduje się, że utrudnienia w komunikacji potrwają od dnia 10.02.2020 r. do dnia 18.02.2020 r. Za utrudnienia przepraszamy – poinformował żabiowolski magistrat.

Inwestycja jest realizowana dotacji w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata