reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

03 2022

Zamknęli fragment ul. Pruszkowskiej. Są objazdy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Od dziś kierowcy chcący przejechać ul. Pruszkowską w Kaniach będą musieli skorzystać z objazdów. Utrudnienia są związane z rozbudową drogi powiatowej.


Fragment drogi łączącej Strzeniówkę z Nową Wsią od dziś został wyłączony z ruchu. – W związku z rozbudową drogi powiatowej 3107W ul. Pruszkowskiej w zakresie skrzyżowania z ul. Rekreacyjną w Granicy i Kaniach gdzie powstanie rondo, informujemy że od środy 2 marca 2022 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Objazdy zostaną poprowadzone drogami wojewódzkimi 719 i 720, ulicami Brzozową, Główną, Mszczonowską i Jeżynową – poinformował Urząd Gminy Brwinów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Natomiast sama inwestycja dotyczy rozbudowy ul. Pruszkowskiej na odcinku od ul. Pogodnej (bez skrzyżowania) do ul. 2 sierpnia (ze skrzyżowaniem) oraz skrzyżowania z ul. Rekreacyjną w Granicy i Kaniach, w zakresie budowy ronda, budowy nowej jezdni ulic, zjazdów na posesje, chodników, ścieżek rowerowych i ścieżek pieszo-rowerowych wraz z budową kanalizacji deszczowej, przebudową oświetlenia ulicznego, przebudową kolidujących sieci elektroenergetycznych, wodociągowych, gazowych oraz wycinką drzew i krzewów.

Cała inwestycja ma być zrealizowana w ciągu około dwóch miesięcy.

Zamknęli fragment ul. Pruszkowskiej. Są objazdy - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.