
Za niewiele ponad tydzień zostanie zamknięta ul. Wojskowa w Ruścu. Zostaną wyznaczone objazdy.
Jak informuje Referat Inwestycji Urzędu Gminy Nadarzyn, zamknięcie będzie spowodowane pracami kanalizacyjnymi w ul. Wojskowej.
- Zamknięta zostanie ulica Wojskowa, objazd wyznaczony zostanie przez ulice Klonową, drogą serwisową wzdłuż Trasy S8, Szkolną, Główną, Agrestową, Radarową i Lisią - czytamy w komunikacie nadarzyńskiego magistratu.
Droga zostanie wyłączona z użytkowania 18 sierpnia (poniedziałek).
Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?
Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?
NAPISZ
i
n
f
o
@
g
r
o
d
z
i
s
k
n
e
w
s
.
p
l
ZADZWOŃ
7
9
4
5
5
9
3
5
1
Święta Bożego Narodzenia to czas, którego nikt nie powinien spędzać w samotności. Zgodnie z wieloletnią tradycją, Grodzisk Mazowiecki organizuje otwarte spotkanie wigilijne, by wspólnie z mieszkańcami poczuć atmosferę nadchodzących dni.
KS Bogoria Grodzisk po bardzo dobry meczu pokonała 3:0 Polonię Bytom w rozgrywkach LOTTO Super Ligi tenisa stołowego i umocniła się na pozycji lidera tabeli. Choć wynik może wskazywać łatwą przeprawę, to przy stole bytomianie postawili gospodarzom twarde warunki.
W najnowszych repertuarach grodziskich kin szykuje się dużo nowości, w tym najnowszy film Piotra Domalewskiego nagrodzony głównym laurem na tegorocznym festiwalu w Gdyni.
Warszawska Kolej Dojazdowa wzbogaciła flotę pojazdów o specjalistyczny wehikuł manewrowy typu CRAB. Usprawni on codzienną pracę w parku maszyn WKD, gdzie na co dzień kolejarza prowadzą prace mające na celu utrzymanie taboru w dobrej kondycji.
W przedświąteczną sobotę, 20 grudnia scena grodziskiego centrum kultury zostanie przejęta przez młodzieżową energię. Lokalna grupa teatralna zaprezentuje spektakl „INSIDE”. To nie będzie zwykłe przedstawienie, ale głęboka i poruszająca podróż przez problemy, z którymi na co dzień mierzą się młodzi ludzie.
Mimo wielu apeli policyjnych i kampanii medialnych mieszkańcy wciąż padają ofiarami przebiegłych oszustów, który powierzają nierzadko oszczędności całego życia. Tylko wczoraj policjanci z grodziskiej komendy powiatowej odebrali dwa zgłoszenia dotyczące wyłudzenia znacznych sum pieniędzy... Ofiarami oszustów padli 35-letnia mieszkanka i 81-letni mieszkaniec naszego powiatu.
Spółka CPK poinformowała, że 9 grudnia wojewoda mazowiecki wydał rygor natychmiastowej wykonalności dla decyzji lokalizacyjnej lotniska CPK. W piśmie rozesłanym do samorządów przedstawiciele spółki twierdzą, iż postanowienie wojewody „nie oznacza wywłaszczenia, pozyskanie przez spółkę nieruchomości w trybie administracyjnym nastąpi dopiero po uzyskaniu ostateczności decyzji lokalizacyjnej”.
.W dzisiejszych, pędzących czasach, takie rocznice robią szczególne wrażenie. Mediateka w Grodzisku stała się świadkiem celebracji miłości, która przetrwała dekady. Bohaterami dnia były pary z naszej gminy, które wspólnie przeszły przez życie, dzieląc ze sobą radości i troski przez 50, a nawet 60 lat.
Copyright © 2025 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.