05 12 2017

Zamkną przejazd w Podkowie Leśnej

05.12.2017, godz.: 07:45
Zamkną przejazd w Podkowie Leśnej
Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

W najbliższy czwartek na kilka dni zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego przejazd kolejowy w ciągu ul. Jana Pawła II i ul. Brwinowskiej w Podkowie Leśnej.

Pod koniec października Warszawska Kolej Dojazdowa rozstrzygnęła przetarg na wymianę nawierzchni drogowej na pięciu przejazdach kolejowych: w Michałowicach na ul. Jesionowej, w Nowej Wsi na ul. Głównej, na ul. Piłsudskiego w Kaniach, na ul. Przejazdowej w Otrębusach oraz na ul. Jana Pawła II/Brwinowskiej w Podkowie Leśnej.

Z powodu prac remontowych już w najbliższy czwartek wykonawca zamknie ostatni z wymienionych przejazdów. W mieście ogrodzie już pojawiły się specjalne znaki informujące o objazdach. Zgodnie z zawartą tam informacją przejazd w ciągu ulic Brwinowskiej i Jana Pawła II ma być niedostępny w dniach 7–15 grudnia. Objazd został wyznaczony ulicami: Parkową, Słowiczą i Helenowską.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.