reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

11 2022

Zamkną przejazd na Nadarzyńskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZamkną przejazd na Nadarzyńskiej - Grodzisk News


Szykują się duże utrudnienia dla kierowców. Na co najmniej kilka dni ma zostać zamknięty przejazd kolejowy w ciągu ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku.


Budowa drugiego toru Warszawskiej Kolei Dojazdowej jest już bardzo zaawansowana, a kolejne etapy inwestycji wiązały się również z zamykaniem na pewien czas przejazdów kolejowych m.in. w Podkowie, Milanówku, a także w Grodzisku (ul. Piaskowa). Teraz grodziski magistrat poinformował, że wykonawca prac – firma INTOP – planuje zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Nadarzyńskiej przy przystanku Grodzisk Mazowiecki Jordanowice. – Od 28.11.2022 r., w związku z modernizacją linii WKD, zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. Tymczasowo zostanie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Nadarzyńskiej. Za utrudnienia bardzo przepraszamy – poinformował grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nie podano jednak na jak długo planowane jest zamknięcie tej kluczowej przeprawy przez tory i zarazem jednej z głównych dróg w mieście. Postanowiliśmy więc dopytać. – Wykonawca planuje zamknięcie od trzech dni do tygodnia, w zależności od tego jak szybko uda się wykonać zakładane prace – mówi nam Andrzej Korpysa, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami Gminnymi Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim.

Objazdy zostały wyznaczone dla samochodów ciężarowych, które zostaną poprowadzone do Grodziska od trasy S8 m.in. przez Radziejowice, Makówkę i Kałęczyn (mapka poniżej). Natomiast mieszkańcy będą musieli wybrać którąś z alternatywnych dróg, czyli przejazd ulicami Warszawską i Radońską do ul. Sienkiewicza lub ulicami Piaskową i Na Laski do ul. Królewskiej.

Zamkną przejazd na Nadarzyńskiej - Grodzisk Newsfoto: Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.