TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

12

06 2021

Zalew żyrardowski już otwarty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: zyrardow.plZalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News


Chętni mogą już korzystać ze strzeżonego kąpieliska i innych dobrodziejstw Zalewu Żyrardowskiego. Obiekt został dziś udostępniony mieszkańcom.


Zalew Żyrardowski to jeden z większych obiektów w okolicy ze strzeżonym kąpieliskiem, ale nie tylko. Obiekt przeszedł modernizację i od 2018 r. jest to nowoczesny teren rekreacyjny. Na terenie zalewu powstała restauracja wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego, budynek wielofunkcyjny, przystań, piaszczyste boiska, plac zabaw, siłownia plenerowa. Powstały też nowe ścieżki, ławki, kosze na śmieci. Całość prezentuje się naprawdę dobrze. Była to jedna z największych inwestycji Żyrardowa w ostatnich latach. Koszt inwestycji to ponad 9 mln zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po przerwie mieszkańcy znów mogą korzystać z obiektu. – Informujemy, że od 12 czerwca br. w godz. 10:00-20:00 będzie można korzystać w pełni ze wszystkich atrakcji dostępnych nad Zalewem Żyrardowskim. Do  dyspozycji użytkowników będzie strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boiska i  plac zabaw. Swoją działalność wznawia również restauracja Molo – poinformował żyrardowski magistrat.

Wstęp na teren kąpieliska jest bezpłatny. Na terenie można wypożyczyć rowery wodne i kajaki w cenach odpowiednio 25 i 15 zł.

Zalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News
Zalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News
Zalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News
Zalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.