reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

06 2021

Zalew żyrardowski już otwarty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: zyrardow.plZalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News


Chętni mogą już korzystać ze strzeżonego kąpieliska i innych dobrodziejstw Zalewu Żyrardowskiego. Obiekt został dziś udostępniony mieszkańcom.


Zalew Żyrardowski to jeden z większych obiektów w okolicy ze strzeżonym kąpieliskiem, ale nie tylko. Obiekt przeszedł modernizację i od 2018 r. jest to nowoczesny teren rekreacyjny. Na terenie zalewu powstała restauracja wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego, budynek wielofunkcyjny, przystań, piaszczyste boiska, plac zabaw, siłownia plenerowa. Powstały też nowe ścieżki, ławki, kosze na śmieci. Całość prezentuje się naprawdę dobrze. Była to jedna z największych inwestycji Żyrardowa w ostatnich latach. Koszt inwestycji to ponad 9 mln zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po przerwie mieszkańcy znów mogą korzystać z obiektu. – Informujemy, że od 12 czerwca br. w godz. 10:00-20:00 będzie można korzystać w pełni ze wszystkich atrakcji dostępnych nad Zalewem Żyrardowskim. Do  dyspozycji użytkowników będzie strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boiska i  plac zabaw. Swoją działalność wznawia również restauracja Molo – poinformował żyrardowski magistrat.

Wstęp na teren kąpieliska jest bezpłatny. Na terenie można wypożyczyć rowery wodne i kajaki w cenach odpowiednio 25 i 15 zł.

Zalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News
Zalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News
Zalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News
Zalew żyrardowski już otwarty - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.