reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2022

Zalana piwnica? Podpowiadamy jak ograniczyć szkody


Artykuł sponsorowany

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zalana piwnica? Podpowiadamy jak ograniczyć szkody - Grodzisk News


Zależy Ci na uniknięciu wilgoci w piwnicy? Zadbaj o wentylację pomieszczeń, wykonaj termomodernizację budynku i zadbaj o właściwe odprowadzanie wód gruntowych w pobliżu fundamentów. Co zrobić, gdy dojdzie do zalania piwnicy? Jak osuszyć piwnicę szybko i skutecznie?


Jak możemy uniknąć wilgoci w piwnicy?
Wykonanie termomodernizacji budynku jest istotnym krokiem w kierunku zabezpieczenia naszej nieruchomości przed wilgocią, pleśnią i trudnym do usunięcia nieprzyjemnym zapachem.
Zadbajmy o rozwiązania takie jak:
– Profesjonalne systemy rynnowe,
– Hydroizolacje fundamentów,
– Maty dachowe o wysokim poziomie termoprzepuszczalności
– Systemy wentylacji
Nie zapominajmy, że w piwnicach również przydatne jest ogrzewanie i wentylacja. Utrzymanie odpowiednio wysokich temperatur będzie naszym sprzymierzeńcem również gdy dojdzie do zalania.

Jak postępować w przypadku zalania piwnicy?
W przypadku zalania kluczowe jest szybkie odcięcie źródła wody i pozbycie się tej, która zalega na powierzchni posadzek. W takiej sytuacji możemy skorzystać z usług firmy, której specjalizacją jest lokalizacja wycieków wody i osuszanie budynków. Skuteczne i szybkie osuszanie zalanych powierzchni bez wsparcia specjalistów jest praktycznie niemożliwe. Firma osuszająca przed przystąpieniem do działań osuszających wykona kilka istotnych czynności, w tym analizę poziomu zalania, analizę klasy wody i pomiar wilgotności pomieszczenia. Gdy znana już będzie skala zalania, podjęte zostaną odpowiednie działania. Dzięki temu, nie tylko problem jaki mamy tu i teraz zostanie skutecznie rozwiązany, ale również możliwe będzie uniknięcie przykrych konsekwencji jakie niewątpliwie nastąpiłyby w przyszłości, takich jak grzyb i pleśń.

Pozbądź się zawilgocenia ścian dzięki systemowi ESO
ESO, czyli Elektrofizyczny System Osuszania, to metoda pozwalająca na wykorzystanie naturalnego pola magnetycznego ziemi o odpowiedniej częstotliwości i amplitudzie. System ESO umożliwia osuszanie fundamentów, ścian i tynków mających bezpośredni kontakt z gruntem z racji źle wykonanej izolacji. ESO jest w pełni bezinwazyjną metodą.

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.