26 07 2020

Zajrzyj na facebookowy bazarek i licytuj dla dobra bezdomniaków

26.07.2020, godz.: 13:38
Zajrzyj na facebookowy bazarek i licytuj dla dobra bezdomniaków
fot. Mat. organizatora

Na GrodziskNews.pl co dzień informujemy mieszkańców o sprawach z życia regionu. Staramy się także pomagać zarówno ludziom, jak i zwierzętom poprzez promowanie szczytnych inicjatyw. Jedną z takich jest Wakacyjny Bazarek Bezdomniaków Żabiowolskich.

Bazarek to nic innego jak zorganizowana na Facebooku grupa publiczna, na której każdy może zamiścić post z przedmiotem lub usługą do wylicytowania. Pieniądze ze wszystkich licytacji zostaną przeznaczone dla czworonożnych podopiecznych Stowarzyszenia Bezdomniaki Żabiowolskie.

– W tej edycji każdy może zamieścić post z fantem na licytację, proponując cenę, możliwości odbioru/ wysyłki oraz jak długo fant będzie licytowany. Przykład postu (musi zawierać nazwę/opis fantu, cenę wyw., propozycję odbioru i do kiedy licytacja) – opisują organizatorzy.

– Proponujemy, żeby licytować nie dłużej niż 2 tygodnie, po tym czasie umieszczamy komentarz, że fant został sprzedany (z nazwiskiem osoby, która wygrała), i że licytacja zakończona.
Warunkiem wydania fantu jest wpłata na konto:
Stowarzyszenia Bezdomniaki Żabiowolskie: 98 1020 1055 0000 9402 0389 3138 PKO BP Oddział 1 w Grodzisku Mazowieckim KONIECZNIE Z DOPISKIEM DAROWIZNA – dodają.

My zaś proponujemy zajrzeć na bazarek – TUTAJ – wystawiać lub licytować przedmioty dla do

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.