23 01 2019

Zagraj w piłkę w szczytnym celu. Wspólnie „Wykopmy raka”

23.01.2019, godz.: 13:06
Zagraj w piłkę w szczytnym celu. Wspólnie „Wykopmy raka”
fot. Pixabay

Szczytny cel i piłkarska rywalizacja? To właśnie znajdziecie w zbliżającym się wydarzeniu dla Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie organizowanym w ramach stowarzyszenia Sportowy Bohater.

Grupa młodych ludzi z Grodziska i okolic, zapaleńców którzy chcą czynić dobro poprzez sport i zachęcać do tego innych współorganizuje już drugą edycję tej piłkarskiej imprezy w szczytnym celu. Patronem medialnym jest zaś portal GrodziskNews.pl.

Wykopmy Raka to charytatywne wydarzenie sportowe, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji. składa się z 3 turniejów w 3 różnych lokalizacjach: 9 lutego rozgrywki odbędą się w Grodzisku Mazowiecki, a tydzień i dwa tygodnie później odpowiednio na na Bemowie i na Białołęce.

Już teraz wybierz miejsce rozgrywek swojej drużyny i przyłącz się do walki z rakiem. Najlepsze drużyny zmierzą się 17 marca na oficjalnym finale na Arenie Ursynów. Tego dnia zorganizowany zostanie również pokazowy Mecz Gwiazd Drużyny Sportowego Bohatera vs. Drużyny Rak’n’Roll – zapowiadają organizatorzy.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.