reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

10 2022

Zaginiony mężczyzna odnaleziony w Podkowie Leśnej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZaginiony mężczyzna odnaleziony w Podkowie Leśnej - Grodzisk News


W środę niedługo po północy służby ratunkowe odnalazły mężczyznę, który wyszedł we wtorek rano z domu i nie było z nim kontaktu przez cały dzień.


Przypomnijmy. We wtorek około godz. 8.00 około 50-letni mężczyzna z Radoń miał wyjść z domu. Jak podano, prawdopodobnie na grzyby. Przez wiele godzin nie było z nim kontaktu więc rozpoczęto poszukiwania. – O godz. 20.15 otrzymaliśmy zgłoszenie z policji o wsparciu zaginionego mężczyzny w wieku około 50 lat, który o ósmej rano wyszedł na grzyby i do tej pory nie wrócił do domu. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej, łącznie 31 strażaków, do tego funkcjonariusze policji – mówił nam wczoraj wieczorem Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Służby ratunkowe przeczesywały m.in. tereny leśne w Radoniach, Książenicach, Maryninie, czy Siestrzeni. Mężczyzna na szczęście został odnaleziony jednak zupełnie gdzie indziej. – O godz. 0.30 policjanci odnaleźli tego mężczyznę na terenie Podkowy Leśnej. Mężczyzna na szczęście nie poszedł na grzyby, to była jedna z hipotez osób z rodziny jako najbardziej prawdopodobna dlatego głównie tam prowadziliśmy działania. Okazało się, że jeździł rowerem i został odnaleziony na terenach miejskich w Podkowie. Na szczęście odnalazł się cały i zdrowy, bez żadnych obrażeń czy wychłodzenia organizmu. To tyle co na ten temat możemy powiedzieć – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Przydałyby się dwa sliwa wyjasnienia. Co tam robił w środku nocy? Demencja, zgubił się, popil? Ludzie się angażują A potem nawet nie ma podstawowej informacji. Szkoda.
Ale dobrze, że człowiek się znalazł.

Lolo
26-10-2022 10:56

Sprostowanie do artykułu: pojechał na grzyby i zgubił się nie mógł odnaleźć drogi - jest chory. Został odnaleziony w Grodzisku Mazowieckim.

siostra
26-10-2022 12:51

Czyli poszedł w tango...a tu tylu ludzi było zaangażowanych w poszukiwaniu no bo nie wiadomo co się stało czy nie domyślał się że ktoś się martwi i może być szukany.Ciekawe czy ma jakieś wyjaśnienia może na przyszłość pomyśli.

Lena
26-10-2022 13:24

pokaż wszystkie komentarze (6)

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.