reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

11 2021

Zaczytany autobus zaprasza dzieci w podróż do krainy wyobraźni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zaczytany autobus zaprasza dzieci w podróż do krainy wyobraźni - Grodzisk News


Gotowi na niespotykaną, czytelniczą przygodę? W niedzielę 28 listopada, w Warszawie, „Zaczytany autobus” zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w podróż do krainy wyobraźni!


Twoje dziecko kocha książki? A może chcesz, by dopiero odkryło radość, jaką daje czytanie? Zabierz je w niedzielę 28 listopada na Plac Konstytucji, gdzie czekać będzie na Was „Zaczytany autobus” Instytutu Książki!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Startujemy o godz. 12:00 oraz o godz. 14:00. Niebieski autobus z animatorem na pokładzie zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w niezwykłą podróż po Warszawie. Obiecujemy wiele czytelniczych wrażeń i moc niespodzianek! – mówią organizatorzy.

„Zaczytany autobus” Instytutu Książki wyrusza na warszawskie ulice w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, by przybliżyć najmłodszym i ich rodzicom wartości, jakie niesie wspólne czytanie książek: rozbudzić ich ciekawość, zainspirować wyobraźnię oraz poczuć… bliskość. Do zobaczenia!

„Zaczytany autobus” wystartuje z placu Konstytucji w samo południe 28 listopada. Link do wydarzenia tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

To będzie na pewno wspaniała przygoda. Mój syn bardzo lubi czytać książki, więc z przyjemnością tutaj przyjdziemy. Coś czuję, że będą naprawdę świetne atrakcje.

Jolanta
26-11-2021 15:23

Świetna inicjatywa! Chętnie się wybiorę i zabiorę swojego synka :) Chciałabym, żeby było więcej takich akcji, warto propagować czytanie, szczególnie wśród dzieci. Znalazłam wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com Koniecznie dołączcie :)

Renat2
26-11-2021 15:57

Było wspaniale, kiedy następna jazda?

Andrzej
28-11-2021 17:08
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.