reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

12 2021

Zabrakło kilku minut... Pogoń przegrywa z Radunią


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZabrakło kilku minut... Pogoń przegrywa z Radunią - Grodzisk News


Do wywalczania remisu i cennego punktu Pogoni Grodzisk zabrakło dziś kilku minut. Po zdobyciu wyrównującego gola w 87. minucie czerwono-bardzo się ucieszyli, jednak tuż przed zakończeniem meczu rywale trafili ponownie i wywieźli ze stadionu przy al. Mokronoskich komplet punktów.


Wynik w 30. minucie spotkania otworzył zespół Raduni Stężyca, a to za sprawą pięknego strzału z dystansu, o który pokusił się ukraiński pomocnik w barwach rywali – Dmytro Baszłaj. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie też wiele wskazywało na to, że mecz zakończy się zwycięstwem gości 1:0.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nastrojek grodziskim kibicom poprawił jednak w 87. minucie Michał Wrzesiński, który trafił do bramki Kacpra Czajkowskiego. Kiedy wydawało się, że będziemy mieli remis, w 90. minucie Radunia Stężyca ponownie wyszła na prowadzenie. Gola dla gości zdobył Dawid Retlewski.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 Radunia Stężyca
Michał Wrzesiński 87 - Dmytro Baszłaj 30, Dawid Retlewski 90

Pogoń: 1. Artur Haluch - 75. Aleksander Theus (67, 23. Michał Zimmer), 8. Rafał Zembrowski (72, 21. Kacper Łoś), 99. Daniel Choroś, 20. Piotr Maślanka - 10. Damian Jaroń (62, 77. Wojciech Kalinowski), 18. Piotr Owczarek, 13. Sebastian Kobiera (46, 27. Michał Gładysz), 6. Jakub Kołaczek, 7. Mateusz Lisowski (67, 17. Kacper Gzieło) - 14. Michał Wrzesiński.

Radunia: 12. Kacper Czajkowski - 19. Sebastian Murawski, 4. Przemysław Szur, 6. Rafał Kosznik - 21. Wojciech Fadecki, 2. Dmytro Baszłaj (83, 20. Michał Miller), 15. Jakub Witek, 10. Radosław Stępień, 77. Wojciech Łuczak (46, 7. Damian Szuprytowski), 9. Paweł Wojowski - 11. Dawid Retlewski.

żółte kartki: Zembrowski, Gładysz - Stępień, Retlewski.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Brawo
Benek


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.