reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

01 2024

Zabóstwo w centrum Grodziska. Mamy oświadczenie prokuratury


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZabóstwo w centrum Grodziska. Mamy oświadczenie prokuratury - Grodzisk News


Warszawska prokuratura okręgowa przesłała do naszej redakcji oświadczenie w sprawie śmiertelnego ugodzenia nożem mężczyzny w centrum Grodziska. prokuratura potwierdziła, że prowadzone są czynności w sprawie zabójstwa, a ewentualne zarzuty osobie zatrzymanej zostaną dopiero postawione.


Przypomnijmy, że we wtorek po południu przy ul. Kościuszki 34-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem, o czym piszemy TUTAJ

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Poniżej publikujemy pełną treść oświadczenia rzecznika prasowego prokuratury okręgowej prok. Szymona Banny.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grodzku Mazowieckim. Wczoraj w godzinach popołudniowych przy ul Kościuszki w Grodzisku Maz. doszło do ugodzenia narzędziem ostrokończystym (najprawdopodobniej nożem) mężczyzny w wieku 34 lat, mieszkańca Grodziska Mazowieckiego, który następnie zmarł w szpitalu mimo udzielenia mu pomocy medycznej. Na miejscu zdarzenia zostały wykonane oględziny przez funkcjonariuszy Policji z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. W sprawie zatrzymano jednego mężczyznę. Zabezpieczono również monitoring z okolic miejsca zdarzenia. Trwają intensywne czynności procesowe nadzorowane przez Prokuraturę, gromadzony jest materiał dowodowy, przesłuchiwani są świadkowie. Po wykonaniu tych wstępnych i istotnych dla dalszego biegu śledztwa czynności procesowych, podjęta zostanie decyzja o dalszym losie zatrzymanego mężczyzny, w tym ewentualnej decyzji o przedstawieniu mu zarzutu.

Dziś odbędą się prawdopodobnie przesłuchania zatrzymanego, po których prokuratura powinna móc udzielić nowych informacji w sprawie. Będziemy o tym informować na bieżąco.

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.