reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

05 2024

Żabia Wola wymieni setki opraw oświetleniowych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Gmina Żabia Wola zamierza w najbliższym czasie wymienić prawie 400 opraw oświetleniowych i 71 opraw parkowych na nowoczesne – LED-owe. Urzędnicy szukają wykonawcy.


Gminy z naszego regionu sukcesywnie wymieniają oprawy na energooszczędne i nie inaczej jest w gminie Żabia Wola. Niebawem ma zostać zrealizowana spora inwestycja w tym zakresie. Mianowicie, ogłoszony został przetarg na „wymianę nieefektywnych sodowych opraw oświetleniowych na energooszczędne oprawy LED w Gminie Żabia Wola – w ramach programu: Rozświetlamy Polskę, dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zakłada on wymianę 398 sztuk, wyeksploatowanych i energochłonnych drogowych opraw sodowych oraz 71 sztuk, opraw parkowych na oprawy LED. Gdzie zostaną wymienione oprawy? M.in. na ulicach Dębowej, Jarzębinowej i Wierzbowej w Hucie Żabiowolskiej, Gałązki, Kwiatowej, Szkolnej w Józefinie, Kresowej w Ojrzanowie, Słowika w Zarębach, Brzozowej w Wycinkach Osowskich czy Zagrodowej w miejscowości Oddział.

Lampy wymieniane będą sukcesywnie, a firma, która wygra przetarg będzie miała na to 140 dni od dnia podpisania umowy z gminą. Wszystko ma być gotowe nie później niż 31 października tego roku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.