TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

05 2024

Żabia Wola wymieni setki opraw oświetleniowych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Żabia Wola wymieni setki opraw oświetleniowych - Grodzisk News


Gmina Żabia Wola zamierza w najbliższym czasie wymienić prawie 400 opraw oświetleniowych i 71 opraw parkowych na nowoczesne – LED-owe. Urzędnicy szukają wykonawcy.


Gminy z naszego regionu sukcesywnie wymieniają oprawy na energooszczędne i nie inaczej jest w gminie Żabia Wola. Niebawem ma zostać zrealizowana spora inwestycja w tym zakresie. Mianowicie, ogłoszony został przetarg na „wymianę nieefektywnych sodowych opraw oświetleniowych na energooszczędne oprawy LED w Gminie Żabia Wola – w ramach programu: Rozświetlamy Polskę, dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zakłada on wymianę 398 sztuk, wyeksploatowanych i energochłonnych drogowych opraw sodowych oraz 71 sztuk, opraw parkowych na oprawy LED. Gdzie zostaną wymienione oprawy? M.in. na ulicach Dębowej, Jarzębinowej i Wierzbowej w Hucie Żabiowolskiej, Gałązki, Kwiatowej, Szkolnej w Józefinie, Kresowej w Ojrzanowie, Słowika w Zarębach, Brzozowej w Wycinkach Osowskich czy Zagrodowej w miejscowości Oddział.

Lampy wymieniane będą sukcesywnie, a firma, która wygra przetarg będzie miała na to 140 dni od dnia podpisania umowy z gminą. Wszystko ma być gotowe nie później niż 31 października tego roku.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.