reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

10 2022

Żabia Wola: Trzy z siedmiu projektów już gotowe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Gmina Żabia WolaŻabia Wola: Trzy z siedmiu projektów już gotowe - Grodzisk News


Gmina Żabia Wola jest w trakcie realizacji łącznie siedmiu projektów, na które otrzymała dotacje w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022”. Trzy z nich są już gotowe.


Żabiowolska gmina otrzymała w ramach tego programu 70 tys. zł dofinansowania (po 10 tys. zł na każdy z projektów). Trzy z siedmiu zostały już zrealizowane. Dotyczyły one budowy infrastruktury przystankowej w Skułach, Jastrzębniku i Bieniewcu. Zostały tam zamontowane wiaty przystankowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Kwota dotacji pokryła połową całkowitego kosztu tych trzech inwestycji, który wyniósł 60 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W trakcie realizacji są jeszcze cztery projekty, które zostały dofinansowane z MIAS. Są to: montaż oświetlenia ulicznego w Żabiej Woli, Zarębach i Petrykozach oraz przygotowanie infrastruktury pod oświetlenie w Bolesławku.

Jak podaje Urząd Gminy Żabia Wola, te cztery zadania powinny zostać zrealizowane do końca października. – Dziękujemy władzom Województwa Mazowieckiego za przyznane dofinansowanie, które umożliwiło realizację zadań mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i komfort użytkowników transportu publicznego – napisali w mediach społecznościowych urzędnicy żabiowolskiego magistratu.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.