TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

10 2022

Żabia Wola planuje modernizację kilkudziesięciu dróg. Jest przetarg na projekty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Gmina Żabia Wola przygotowuje się do modernizacji kilkudziesięciu dróg. Szuka firmy, która przygotuje dokumentację projektową tych inwestycji.


Zgodnie z ogłoszonym przez gminę zamówieniem gmina zamierza uzupełnić kruszywem i powierzchniowo utrwalić następujące ulice: Gajową w Nowej Bukówce, Pogodną w Bartoszówce, Cichej Wody w Ciepłych, Słonecznej, Pałacowej, Dalekiej, Bukietowej w Grzegorzewicach, Nad Zalew w Grzymku, Mazowieckie Pola, Pszeniczną, Skrajną w Jastrzębniku, Osadniczą w Kaleni-Towarzystwie, Magnolii w Kaleni, Św. Anny w Lasku, Kresową w Ojrzanowie, Akacjową, Podleśną, Parceli i Parkową w Osowcu, Przejazdową i Jesionową w Petrykozach, Piotrkowicach i Redlance, Myśliwską w Petrykozach, Wiewiórki w Pieńkach Słubickich, Dębową oraz drogę do cmentarza w Skułach, Koniecpolską w Siestrzeni i Żabiej Woli, Orchidei w Słubicy B, Ogrodową w Słubicy A, Bogatki w Zarębach, Polną, Majową, Jastrzębską i Nad Lasem w Żelechowie, Brzozową w Wycinkach Osowskich, Jaskółczą/Śródpolną w Siestrzeni, Nową w Józefinie oraz Przejazdową w Zalesiu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ponadto ma zostać wykonany projekt chodnika. Chodzi o 580-metrowy odcinek wzdłuż ul. Grodziskiej w Musułach.

Projekty mają być gotowe w ciągu 60 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.