reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

11 2022

Żabia Wola. Autobus linii nr 31 wrócił na trasę. Co dalej?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodziskie Przewozy AutobusoweŻabia Wola. Autobus linii nr 31 wrócił na trasę. Co dalej? - Grodzisk News


Kilkanaście minut po godz. 17.00 Grodziskie Przewozy Autobusowe opublikowały komunikat o przywróceniu rozkładowego kursowania autobusów linii nr 31 w Żabiej Woli. A co dalej z autobusami linii 51 i 53?


Wygląda więc na to, że GPA doszły do porozumienia z firmą przewozową i autobusy linii 31 wróciły do regularnego kursowania.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

GPA poinformowały również, że „Od 15 listopada (wtorek) od początku kursowania planowane jest przywrócenie funkcjonowania linii 51 i 53 zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy.”

Przewoźnik prosi o bieżące sprawdzanie rozkładów i realizacje poszczególnych kursów przez aplikację lub stronę internetową GPA

Wkrótce postaramy się ustalić szczegóły osiągniętego porozumienia. Czy współpraca będzie kontynuowana na dotychczasowych zasadach, jak długo? Poszukamy odpowiedzi na te pytania.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz

Zobaczymy jutro rano.... Teraz każdy piłeczkę odbija. Winny przewoźnik, winni z Gpa. Wina leży po środku. A kto cierpi najbardziej - pasażer który nie jest nic winien.

Daro
14-11-2022 18:39

Cierpi podróżny, ale wina nie jest pośrodku. Ktoś konkretny zawalił i tego kogoś trzeba wskazać.

RoMan
15-11-2022 16:21
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.