TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

12 2020

Za nami Weekend Cudów. Dary trafiły do 14 tysięcy rodzin


Grodzisk News


foto: Facebook/Szlachetna Paczka Jaktorów, MiędzyborówZa nami Weekend Cudów. Dary trafiły do 14 tysięcy rodzin - Grodzisk News


Za nami Weekend Cudów! Polacy po raz kolejny udowodnili, jak wielkie i otwarte mają serca. Szlachetna Paczka dotarła w tym roku do ponad 14 tysięcy rodzin, a łączna wartość darów przekroczyła 51 mln zł! Prezenty dotarły również do potrzebujących rodzin w naszym regionie.


reklama Grodzisk mazowiecki

O skali pomocy mówiła dziś w programie „Onet Rano” Aneta Traczewska, koordynatorka Szlachetnej Paczki. – To jest ogromna kwota w pomocy rzeczowej, która została okazana beneficjentom Jest to kwota wyższa niż rok temu. Pomimo pandemii okazało się, że Polacy chcieli pomóc – powiedziała. – Po raz koleiny udowodniliśmy, że chętnie pomagamy, sięgamy po portfele gdy widzimy konkretny cel – dodała.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

A cel w Szlachetnej Paczce od lat pozostaje niezmienny: mądra pomoc ludziom i rodzinom, które nie są roszczeniowe, lecz potrzebują wsparcia, aby uporać się z problemami i przeciwnościami losu. Taka pomoc trafiła do 12 rodzin z rejonu grodziskiego, zakwalifikowanych do akcji, a także do pięciu poza Paczką.

–Kłaniamy się w pas: Wszystkim Darczyńcom i wszystkim zaangażowanym w Weekend Cudów. Od poniedziałku bierzemy się dalej za pracę, bo Szlachetna Paczka nie kończy się tylko na prezentach przed Bożym Narodzeniem - to praca, która trwa cały rok! – napisali po finale wolontariusze z Grodziska. Jesteśmy więcej niż pewni, że nie mniejsze słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom akcji. Czy to w Grodzisku, czy w Jaktorowie, gdzie również podano wyniki finału.

–Dziś zakończyliśmy nasz weekend cudów. Łączna wartość przekazanych paczek wyniosła ponad 115 tysięcy złotych! Średnia wartość paczki wynosiła ponad 4 tysiące złotych, a zaangażowanych w tworzenie podarunków było blisko 600 osób. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc – napisali wolontariusze z Jaktorowa i Międzyborowa.

Szlachetna Paczka miała swój sztab także w Milanówku oraz w Żabiej Woli i przez cały weekend z zapałem i uśmiechem na twarzy pakowano i rozwożono dary do rodzin. Wolontariusze zgodnie podkreślają, że fizyczne zmęczenie wynikające z intensywności wydarzeń ostatnich dni, znikało na widok szczęścia w oczach obdarowanych osób!


ZOBACZ TEŻ







Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.



Treść komentarza
Podpis







📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.