reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

10 2020

Za najlepsze zdjęcia kasa do podjęcia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Za najlepsze zdjęcia kasa do podjęcia - Grodzisk News


Lubisz robić zdjęcia i poszukiwać ciekawych ujęć? Ten konkurs może być dla Ciebie. ?Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza? to hasło pierwszej edycji konkursu fotograficznego ?Odkrywamy nasze dziedzictwo?. Prace można nadsyłać do 15 października.


W pierwszej edycji pt. ?Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza? samorząd województwa chce zainteresować uczestników konkursu budownictwem drewnianym ? wymagającym szczególnej troski oraz pośpiechu w utrwalaniu jego wartości. Każda kolejna edycja konkursu poświęcona będzie innemu rodzajowi zabytków, dzięki czemu uczestnicy corocznie będą eksplorować inny obszar tematyczny. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zrobić jedno zdjęcie nawiązujące do tegorocznego tematu. Nie chodzi o budynki znajdujące się na terenach skansenów i muzeów wsi. Oceniane będą kreatywność i jakość fotografii. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy fotografowie amatorzy. Z udziału w konkursie wyłączone są osoby zajmujące się zawodowo fotografią. Zwycięskie zdjęcia wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego wybrany zostanie zwycięzca konkursu publiczności. Głosowanie odbędzie się na stronie www.facebook.com/MazowieckiSzlakTradycji. Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like?ów) otrzyma nagrodę publiczności. Na finalistów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 3 tys. zł, drugiego ? 2,5 tys. zł, trzeciego ? 2 tys. zł. Laureat wybrany przez internatów otrzyma 1 tys. zł. Dodatkowo planowane są trzy wyróżnienia po 500 zł. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 października br. Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie mazovia.pl. Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.