reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

04 2022

Za kilka dni start robót na Kościuszki w Grodzisku. Będą utrudnienia w ruchu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plZa kilka dni start robót na Kościuszki w Grodzisku. Będą utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


Grodziski magistrat poinformował, że od najbliższego poniedziałku (25 kwietnia) rozpoczną się roboty drogowe na ul. Kościuszki. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień.


Zatwierdzono już tymczasową organizację ruchu, i tak w związku ze startem prac na Kościuszki utrudnień należy spodziewać się na odcinku od ul. 1 Maja do ul. Sienkiewicza,

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Będzie to część większego przedsięwzięcia obejmującego remont nawierzchni jezdni ulic Kościuszki, Kilińskiego, Krupińskiego na odc. od skrzyżowania z ul. Kilińskiego do ul. Kościuszki oraz remont ul. Kierlańczyków na odc. od skrzyżowania z ul. Kilińskiego do ul. Kościuszki w Grodzisku Mazowieckim. W ramach zamówienia przewiduje się lokalne pełne wymiany konstrukcji jezdni. Druga część zamówienia dotyczy budowy kanalizacji deszczowej w ul. Kościuszki i obejmuje odcinek od ul. Krupińskiego do ulicy Spółdzielczej. Ma to znacznie poprawić odprowadzanie deszczówki z powierzchni ulicy oraz z terenów posesji zlokalizowanych przy ulicy.widuje się lokalne pełne wymiany konstrukcji jezdni. Druga część zamówienia dotyczy budowy kanalizacji deszczowej w ul. Kościuszki i obejmuje odcinek od ul. Krupińskiego do ulicy Spółdzielczej.

Kolejna część to budowa parkingu na 16 aut na przy ul. Kilińskiego (projekt parkingu na zdjęciu głównym). Ma on powstać w miejsce istniejącego nieurządzonego parkingu przy skrzyżowaniu z ul. 3 Maja, natomiast ostatnia cześć przetargu dotyczy poprawy bezpieczeństwa na ul. Kościuszki w rejonie skrzyżowania z ul. Spółdzielczą. Na przejściu dla pieszych przy Urzędzie Miejskim w Grodzisku ma powstać sygnalizacja świetlna.

Inwestycja ma się zakończyć do połowy lipca tego roku.

💬︎   dodaj komentarz

takie małe miasteczko, ta uliczka wiecznie zablokowana, pełno ludzi w tak małym miasteczku i pełno samochodów, chyba drobem trzeba tu latać żeby przedostać się z jednego końca mieściny do drugiej

Witold
21-04-2022 11:54

Przeludnienie,od wielu już lat!

Marysia
21-04-2022 13:40

Czy ja dobrze zrozumiałem, że sygnalizacja świetlna przy Urzędzie, a potem 100m dalej druga? 🙈

Zenon Plewiński
21-04-2022 17:03

pokaż wszystkie komentarze (14)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.