TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

04 2022

Za ile projekt rozbudowy basenu Wodnik 2000?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plZa ile projekt rozbudowy basenu Wodnik 2000? - Grodzisk News


Grodzisk wybrał firmę, która zaprojektuje rozbudowę pływalni „Wodnik 2000”. Zwycięska pracownia zainkasuje za przygotowanie dokumentacji 211 tys. zł.


Spośród czterech ofert wszystkie mieściły się w zakładanym budżecie, zaś najkorzystniejszą ofertę złożyła Superjednostka Szymon Majcherczyk Pracownia Projektów Architektoniczno-Budowlanych z Bielska-Białej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Projektant będzie miał za zadanie przygotować opracowanie kompleksowej modernizacji i rozbudowy samego budynku, jak i infrastruktury basenowej, W grę wchodzi zatem rozbudowa hali basenowej, na parterze pojawią się nowa niecka basenowa wykonana ze stali nierdzewnej, węzeł sanitarny, pomieszczenia socjalne pracowników, rezerwa, kotłownia wraz z wymianą kotłów centralnego ogrzewania, piwnice, tworzące część technologiczną.

W ramach modernizacji wydzielone zostaną część sportowo-rekreacyjna oraz część pracownicza. Ważnym punktem będzie też budowa nowej centralnej chlorowni obsługującej cały kompleks, dostępnej z niezależnego zewnętrznego wejścia. Ponadto budowa instalacji fotowoltaicznej. Bez zmian zachowane zostaną trafostacja oraz odległości od granic działki przy jednoczesnej możliwości powiększenia budynku w kierunku północnym. Projekt przewidywać ma również odświeżenie wyglądu zewnętrznego budynku basenu.

Wykonawca będzie miał 320 dni na realizację zadania.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Czy to znaczy, że basen będzie zamknięty przez rok?

Co z pasami, które ułatwiały przejście z parkingu na pływalnię i były w jedynym, dogodnym miejscu, a teraz zostały zlikwidowane, co oznacza chodzenie ( z dziećmi śpieszącymi się na zajęcia) dłuższą i mniej dogodną drogą, wymagającą przejścia przez 2 sygnalizacje świetlne?

Aleksandra
11-05-2022 14:28
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.