TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

08 2022

Z rezerwami Legii na inaugurację


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZ rezerwami Legii na inaugurację - Grodzisk News


Jutro w samo południe piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki zagrają z rezerwami Legii Warszawa. Mecz odbędzie się w Legia Training Center.


Miniony sezon nie był dla piłkarzy z Grodziska udany – niepowodzeniem zakończyła się misja utrzymania zespołu w II lidze i po rocznej przerwie Pogoń wraca na trzecioligowe boiska. Pierwszym rywalem Legia II Warszawa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rezerwy stołecznego klubu w minionym sezonie zajęły wysokie czwarte miejsce w III lidze. W swoich szeregach mają m.in. Dawida Dzięgielewskiego, który w minionym sezonie strzelił 16 goli. Z kolei w Pogoni bardzo liczą na króla strzelców ostatniego sezonu III ligi Michała Strzałkowskiego. Co ciekawe Pogoń w ostatnim czasie pozyskała na zasadzie wypożyczenia właśnie z Legii lewego obrońcę Kacpera Imiołka. Wiadomo, że w drużynie z Grodziska nie zagra Jakub Apolinarski, który w meczu sparingowym z Pilicą Białobrzegi doznał kontuzji stopy, będzie pauzował przez kilka tygodni.

W ostatnich trzech ligowych potyczkach pomiędzy rezerwami Legii a Pogonią górą była drużyna z al. Mokronoskich. Jak będzie tym razem? Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 12.00 w Legia Training Center w Książenicach.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.