TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

08 2022

Z rezerwami Legii na inaugurację


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZ rezerwami Legii na inaugurację - Grodzisk News


Jutro w samo południe piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki zagrają z rezerwami Legii Warszawa. Mecz odbędzie się w Legia Training Center.


Miniony sezon nie był dla piłkarzy z Grodziska udany – niepowodzeniem zakończyła się misja utrzymania zespołu w II lidze i po rocznej przerwie Pogoń wraca na trzecioligowe boiska. Pierwszym rywalem Legia II Warszawa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rezerwy stołecznego klubu w minionym sezonie zajęły wysokie czwarte miejsce w III lidze. W swoich szeregach mają m.in. Dawida Dzięgielewskiego, który w minionym sezonie strzelił 16 goli. Z kolei w Pogoni bardzo liczą na króla strzelców ostatniego sezonu III ligi Michała Strzałkowskiego. Co ciekawe Pogoń w ostatnim czasie pozyskała na zasadzie wypożyczenia właśnie z Legii lewego obrońcę Kacpera Imiołka. Wiadomo, że w drużynie z Grodziska nie zagra Jakub Apolinarski, który w meczu sparingowym z Pilicą Białobrzegi doznał kontuzji stopy, będzie pauzował przez kilka tygodni.

W ostatnich trzech ligowych potyczkach pomiędzy rezerwami Legii a Pogonią górą była drużyna z al. Mokronoskich. Jak będzie tym razem? Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 12.00 w Legia Training Center w Książenicach.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.