reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

09 2023

Z Olimpią Zambrów o trzy punkty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZ Olimpią Zambrów o trzy punkty - Grodzisk News


Piłkarze Pogoni Grodzisk zagrają w sobotę na wyjeździe z Olimpią Zambrów. To będzie trzeci mecz graczy Pogoni w ciągu 8 dni.


Intensywny mają ten tydzień podopieczni Marcina Sasala. W sobotę 16 września grali domowy mecz z GKS-em Bełchatów (3:1), w środę 20 września rywalizowali w Białymstoku z rezerwami Jagiellonii (2:2), a jutro (23 września) czeka ich kolejne starcie – mecz wyjazdowy z Olimpią Zambrów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Patrząc tylko na tabelę, można odnieść wrażenie, że może to być stosunkowo łatwy mecz (Olimpia zajmuje trzecie miejsce od końca), ale tylko pozornie. Rywale Pogoni fatalnie wystartowali w lidze notując cztery porażki w czterech ligowych meczach tracąc aż 10 goli i strzelając tylko trzy. Te wyniki zrzuciły Olimpię na dno tabeli, ale od piątej kolejki coś „zaskoczyło” i ekipa z Podlasia zaczęła regularnie punktować – nie przegrała ani razu notując jedno zwycięstwo i trzy remisy.

Dlatego też gracze z Grodziska muszą być przygotowani na trudną przeprawę z zespołem, którego morale znacznie się poprawiło, a który łatwo punktów nie odda. Ale jeżeli Pogoń chce utrzymać fotel wicelidera i ewentualnie zmniejszyć dystans do liderującej Lechii Tomaszów Mazowiecki, to ten mecz na ciężkim terenie będzie trzeba wygrać.

Spotkanie Olimpia Zambrów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki już w sobotę o godz. 16.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.