reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

11 2023

Z Lechią na wyjeździe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZ Lechią na wyjeździe - Grodzisk News


Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki zagrają w niedzielę na wyjeździe z będącą w sporym kryzysie Lechią Tomaszów Mazowiecki.


Lechia przez większą część rundy jesiennej była liderem III ligi wygrywając mecz za meczem. Ale w pewnym momencie jednak drużyna straciła impet i zaczęła regularnie tracić punkty. Obecnie Lechia jest w sporym kryzysie, bowiem nie wygrała sześciu ostatnich spotkań (3 remisy i 3 porażki). Drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego przegrała u siebie nawet z ostatnią w tabeli Pilicą Białobrzegi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pogoń z kolei jest na fali, jest liderem tabeli, a w dwóch ostatnich meczach strzeliła rywalom aż 13 goli (zwycięstwa z Pilicą Białobrzegi 6:0 i z Unią Skierniewice 7:2). Świetnie prezentuje się cała drużyna, ale wyróżnić należy Zinkevycha, Apolinarskiego czy Niskiego.

Czy Pogoń wykorzysta słabszy moment rywala i dopisze kolejne trzy punkty? Mecz Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki odbędzie się w niedzielę. Pierwszy gwizdek w samo południe.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.