TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

09 2021

Z grodziskimi przedszkolakami o bezpieczeństwie [FOTO]


Grodzisk News


Z grodziskimi przedszkolakami o bezpieczeństwie [FOTO] - Grodzisk News


Jak bezpiecznie poruszać się po drogach jako pieszy i pasażer pojazdu, jak być ostrożnym w różnych miejscach i wezwać pomoc w razie potrzeby? Odpowiedzi na te i sporo innych pytań dotyczących bezpieczeństwa na drodze usłyszały przedszkolaki z grodziskiego przedszkola Wesołe Nutki. Nie obyło się bez obowiązkowego „sprawdzenia” przez dzieci sprzętu, z którego na co dzień korzystają policjanci.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Dwójka policjantów grodziskiej komendy, która na co dzień dba o bezpieczeństwo na drogach, wczoraj realizowała niecodzienne zadanie. Funkcjonariusze  przeprowadzili spotkania z dziećmi z grodziskiego Przedszkola Wesołe Nutki.  Głównym tematem zajęć było oczywiście bezpieczeństwo na drogach. Funkcjonariusze przypominali dzieciom zasady, których powinny przestrzegać poruszając się pieszo lub samochodem z rodzicami. Przedszkolaki wykazały się już sporą wiedzą na te tematy – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Dzieci były też bardzo zainteresowane codziennymi zadaniami policjantów i ich wyposażeniem służbowym. Na dziedzińcu przedszkola czekały na nich policyjne pojazdy, które mogły dokładnie obejrzeć. Policjanci pokazali im jak jest wyposażony specjalny radiowóz, którym jadą na miejsce wypadku drogowego i do czego służą poszczególne przedmioty. Miały też okazję usiąść na policyjnym motocyklu – dodaje.

Z grodziskimi przedszkolakami o bezpieczeństwie [FOTO] - Grodzisk News
Z grodziskimi przedszkolakami o bezpieczeństwie [FOTO] - Grodzisk News
Z grodziskimi przedszkolakami o bezpieczeństwie [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.