reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

04 2023

Z „Biletem wycieczkowym” na majówkę już od piątku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Koleje Mazowieckie/Mat. prasoweZ „Biletem wycieczkowym” na majówkę już od piątku - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie wydłużają okres obowiązywania oferty „Bilet wycieczkowy”. Będzie ważna aż 6 dni — od piątku, 28 kwietnia od godziny 18:00, do środy, 3 maja do północy.


Na podstawie biletu wycieczkowego można podróżować Kolejami Mazowieckimi w relacji do 200 kilometrów. Cena jest zależna od długości trasy. Najtańszy (do 5 km) kosztuje 3,20 zł, a na najdłuższe połączenie (od 180 do 200 km) można kupić bilet za 32,90 zł. Podróżni mogą skorzystać z oferty na przejazd w jedną stronę lub „tam i z powrotem”. W przypadku powrotu ważne jest, aby odbywał się on tą samą trasą. Termin obowiązywania biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. To znaczy, że podróż musi być ukończona do godziny 24.00 w ramach ważności biletu. Warto zaznaczyć, że bilet wycieczkowy nie łączy się z innymi ofertami KM i nie dotyczy przejazdów w I strefie Kolei Mazowieckich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Posiadając bilet wycieczkowy można także skorzystać z atrakcyjnych zniżek u parterów akcji „Koleją do kultury”, a także „Koleją do natury”. Z biletem KM wiele instytucji kultury oferuje atrakcyjne zniżki na wejściówki. Pełna lista znajduje się tutaj.

W majówkę oferta biletu wycieczkowego będzie obowiązywać od piątku 28 kwietnia od godziny 18.00, do środy 3 maja do godz. 24.00.

💬︎   dodaj komentarz

Żeby tylko dojechać do celu...bo na czas to raczej nierealne:))

wojak33
27-04-2023 17:30
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.