reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

09 2023

Kto otrzyma Milanowskiego Liścia Dębu?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plKto otrzyma Milanowskiego Liścia Dębu? - Grodzisk News


Milanówek po raz 17. nagrodzi najaktywniejszych i najbardziej zaangażowanych w rozwój lokalnej społeczności mieszkańców gminy. Ruszyły zgłoszenia do nagrody „Milanowski Liść Dębu”.


To już XVII edycja tej nagrody. Tytuł ten jest wyrazem najwyższego uznania przyznawany przez burmistrza Milanówka. Kto może ubiegać się o tę nagrodę? Każdy podmiot, który przysłużył się miastu: osoba fizyczna, osoba prawna (firma) oraz organizacja. Wcześniejszymi laureatami byli m.in. aktor Andrzej Zaorski, ale także Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa czy milanowskie „podstawówki” nr 1, 2 i 3. W minionym roku nagrody otrzymały dwie społeczniczki Hanna Młynarska i Monika Piekut.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kto tę nagrodę otrzyma w tym roku? Miasto ogród zaprasza wszystkich pełnoletnich mieszkańców Milanówka oraz firmy, organizacje i  instytucje do zgłaszania swoich kandydatów do tego wyjątkowego milanowskiego wyróżnienia. Wnioski należy składać do 2 października za pomocą maila pisząc na adres promocja@milanowek.pl (do wniosku powinny być załączone skany oryginalnych dokumentów) lub bezpośrednio w Urzędzie Miasta Milanówka w sekretariacie w budynku „A” przy ul. Kościuszki 45 lub w Punkcie Obsługi Interesanta w  budynku „C” przy ul. Spacerowej 4.

Wniosek zgłoszeniowy jest dostępny tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Z liścia to powinni w Milanówku dostać urzędnicy razem z panującym,może by ich to wreszcie oprzytomnilo

Daniel
20-09-2023 15:38

🤣 jestem za!

M
20-09-2023 21:23
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.