reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

07 2021

Wznowiono przebudowę ul. Krakowskiej w Milanówku [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr RemiszewskiWznowiono przebudowę ul. Krakowskiej w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News


Po przerwie spowodowanej postępowaniem sprawdzającym konserwatora zabytków na ul. Krakowską w Milanówku powracają prace modernizacyjne.


Ulica Krakowska to droga biegnąca wzdłuż torów PKP. W większości jej nawierzchnia jest wykonana z trylinki, czyli sześciokątnej płyty betonowej. Jej stan od dłuższego czasu pozostawiał wiele do życzenia – były na niej liczne wyboje, doły, uszkodzenia i ubytki nawierzchni.W związku z robotami kierowcy muszą się liczyć z utrudnionym przejazdem w rejonie objętym modernizacją.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgodnie z zamówieniem na ul. Krakowskiej jezdnia zostanie wyprofilowana i ułożona nowa nakładka z betonu asfaltowego. Do realizacji tego zadania jako podbudowa zostanie wykorzystana istniejąca nawierzchnia. Jezdnia będzie miała sześć metrów szerokości. Ponadto na miejscach postojowych zostanie zmieniona nawierzchnia na płyty ażurowe.

Inwestycja toczy się kosztem 800 tys. zł. – Mam nadzieję, że tym razem będzie realizowana bez przeszkód – napisał na swoim Facebooku Piotr Remiszewski, burmistrz Milanówka i zamieścił kilka zdjęć.

Wznowiono przebudowę ul. Krakowskiej w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News
Wznowiono przebudowę ul. Krakowskiej w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.