08 11 2019

Wzajemne honorowanie biletów w Święto Niepodległości

08.11.2019, godz.: 11:10
Wzajemne honorowanie biletów w Święto Niepodległości
fot. Koleje Mazowieckie

11 listopad upłynie pod znakiem uroczystości państwowych, marszów, pikiet oraz demonstracji. Będzie też Bieg Niepodległości. W związku z tym kolejarze wprowadzą w tym dniu wzajemne honorowanie biletów.

  1. Bilety KM będą honorowane w pojazdach ZTM Warszawa (tramwaje, autobusy, metro, pociągi SKM Warszawa) na obszarze I i II strefy biletowej oraz w pociągach PKP IC oraz ŁKA na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach). Z honorowania wyłączone są pociągi PKP IC kategorii EIP (Ekspres Intercity Premium), wagony sypialne i wagony z miejscami do leżenia;
  2. Bilety ZTM Warszawa będą honorowane w pociągach KM na obszarze I i II strefy biletowej ZTM,
  3. Bilety PKP IC będą honorowane w pociągach KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach);
  4. Bilety ŁKA będą honorowane w pociągach Kolei Mazowieckich, na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach);

W pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne (Polregio) nie obowiązuje honorowanie biletów KM.

Bieg Niepodległości
W związku z organizowanym w Warszawie 11 listopada Biegiem Niepodległości, jego uczestnicy na podstawie numeru startowego, są uprawnieni do nieodpłatnego przejazdu środkami lokalnego transportu zbiorowego w m. st. Warszawie oraz pociągami uruchamianymi przez Koleje Mazowieckie w granicach I strefy biletowej ZTM.

Bilet Wycieczkowy
Przypominamy, że już od dzisiaj od godziny 18.00 do 11 listopada do godziny 24.00 można podróżować taniej dzięki ofercie Bilet Wycieczkowy.
Szczegóły oferty tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.