TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

10 2020

Wystawa zdjęć w charytatywnym celu [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wystawa zdjęć w charytatywnym celu [FOTO] - Grodzisk News


9 października w Nowej Stacji odbył się wernisaż charytatywny otwierający wystawę zdjęć Moniki Dudzik poświęconą tematyce ?Kobiecości w macierzyństwie?. Ów cel charytatywny to zbiórka pieniędzy na leczenie małej grodziszczanki Paulinki Tężyckiej, o której pisaliśmy wielokrotnie.


Inicjatywa tego charytatywnego przedsięwzięcia zrodziła się podczas zajęć Klubu Aktywnych Mam założonego przez Annę Chomiak, lokalną aktywistkę, autorkę książki ?Nieidalnik. Sztuka szczęśliwego życia? i bloga nieidealnaanna.pl. Obydwie kobiety łączy nie tylko pasja i zaangażowanie się we wspieranie kobiet, ale również przyjaźń i zamiłowanie do sztuki. ?Kobiecość w macierzyństwie? to projekt charytatywny, mocno osadzony w lokalnym środowisku, ale nie odbyłby się bez wsparcia z zewnątrz. 17 matek z Klubu Aktywnych Mam postanowiło zrobić coś dobrego dla innej mamy, koleżanki która walczy o zdrowie swojej 2-letniej córeczki. Mowa o Paulince Tężyckiej z Grodziska Mazowieckiego, która choruje na hemimelię strzałkową. Dziewczynka przeszła pierwszą, kosztowną operację, ale środki na dalsze leczenie są niezbędne, by mogła chodzić i normalnie funkcjonować. Podczas wernisażu Kinga Tężycka (mama Paulinki) przecięła czerwoną wstęgę i zaprosiła gości do oglądania zdjęć. Towarzyszył jej mąż Darek i córeczka ? powiadają organizatorzy wydarzenia. Wystawę można oglądać do końca października w Galerii Nowa Stacja w Pruszkowie, ul. Sienkiewicza 19.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.