reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

27

10 2020

Wysokie oferty na budowę siłowni plenerowej i placu zabaw


Grodzisk News


Wysokie oferty na budowę siłowni plenerowej i placu zabaw - Grodzisk News


Grodzisk otworzył oferty na budowę placu zabaw i siłowni plenerowej w Kłudnie Starym. Wpłynęły propozycje od trzech firm, ale ceny wszystkich znacznie przekraczają budżet zakładany przez magistrat.


Grodziski urząd zakładał bowiem, że ceny ofert powinny oscylować w granicach 70 tys. zł. Tymczasem najniższa propozycja stołecznej firmy Baobab Brandys opiewa na 228 tysięcy, firma Sorted z Chyliczek zażyczyła sobie ponad 276 tysięcy, zaś radomskie przedsiębiorstwo KB Voyager wyceniło swoje usługi na 338 tys. zł. Wobec tak dużej dysproporcji ofert względem zakładanego budżetu na inwestycję można spodziewać się powtórzenia przetargu. Specyfikacja zamówienia nie powinna ulec zmianie. wykonawca wyłoniony w przetargu preprowadzi najpierw niwelację terenu, a następnie przystąpi do budowy wiaty rekreacyjnej oraz placu zabaw dla dzieci oraz altany. Zadanie obejmuje również postawienie sprzętu właściwego dla siłowni plenerowych. Na obiekcie znajdować się będzie nawierzchnia mineralna.Przedsięwzięcie obejmuje również obsługę geodezyjną z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej, zabezpieczenie terenu robót, roboty tymczasowe, porządkowe, odtworzenie zieleni itp.). Zakładanie trawników wg. technologii opisanej w projekcie zagospodarowania zieleni ? lokalizacja do ustalenia w terenie. Obiekty mają być gotowe w 80 dni od podpisania umowy.


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.