TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

07 2024

Wyślij kartkę do Powstańca w 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wyślij kartkę do Powstańca w 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - Grodzisk News


Przed nami wyjątkowa, bo okrągła, 80. rocznica Powstania Warszawskiego – wyjątkowy dzień w historii Polski, a szczególny przede wszystkim dla coraz mniej licznej grupy Powstańców, którzy są jeszcze wśród nas. W ramach kampanii „BohaterON” możemy składać życzenia bohaterom tamtych 63 dni. Temu celowi służy specjalna strona internetowa.


– Dumni z Powstańców to wirtualne miejsce pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim. Portal jest kontynuacją, zainicjowanej w 2016 roku w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON - akcji „Kartka dla Powstańca” – mówią organizatorzy akcji. Budowanie serwisu skierowanego do internautów to kolejny ważny krok, aby pamięć o Bohaterach i wydarzeniach sprzed 80 lat trwała jak najdłużej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– "Pamiętamy i jesteśmy dumni z tego, co dla nas zrobili” to przesłanie zawarte w ponad milionie kartek, listów i laurek wysłanych do Powstańców Warszawskich i … zamknięte dziś razem z tą korespondencją w domach naszych Bohaterów, skłoniło nas do tego, aby stworzyć dodatkowe miejsce, gdzie te, tak ważkie słowa będą dostępne – dla wszystkich i przez cały rok – podkreślają organizatorzy.

Jak wysłać kartkę do Powstańca? Na stronie wybieramy jej rodzaj, a na stronie wpisujemy treść życzeń – maksymalnie 25 słów. Następnie dokonaj opłaty w wysokości 10 zł, 50 zł lub 100 zł, która pozwoli pokryć koszty wydruku i wysyłki kartek, podtrzymywać dialog pokoleń, a także pomóc Powstańcom Warszawskim.

–Zostawiając swoje dane wraz z adresem pocztowym, masz szansę włączyć się w dialog międzypokoleniowy i otrzymać odpowiedź od Powstańca po zakończeniu akcji! Powstańcy bardzo chętnie odpowiadają na otrzymaną korespondencję — niektórzy z nich preferują kontakt telefoniczny. Jeśli chcesz, pozostaw w formularzu swój adres i numer telefonu. Przekażemy je wyłącznie adresatowi kartki – mówią organizatorzy akcji.

Ostatnim krokiem jest dokonanie opłaty online.

Można zresztą także wysłać kartkę online.

Link TUTAJ.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.