reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

07 2024

Wyślij kartkę do Powstańca w 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wyślij kartkę do Powstańca w 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - Grodzisk News


Przed nami wyjątkowa, bo okrągła, 80. rocznica Powstania Warszawskiego – wyjątkowy dzień w historii Polski, a szczególny przede wszystkim dla coraz mniej licznej grupy Powstańców, którzy są jeszcze wśród nas. W ramach kampanii „BohaterON” możemy składać życzenia bohaterom tamtych 63 dni. Temu celowi służy specjalna strona internetowa.


– Dumni z Powstańców to wirtualne miejsce pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim. Portal jest kontynuacją, zainicjowanej w 2016 roku w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON - akcji „Kartka dla Powstańca” – mówią organizatorzy akcji. Budowanie serwisu skierowanego do internautów to kolejny ważny krok, aby pamięć o Bohaterach i wydarzeniach sprzed 80 lat trwała jak najdłużej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– "Pamiętamy i jesteśmy dumni z tego, co dla nas zrobili” to przesłanie zawarte w ponad milionie kartek, listów i laurek wysłanych do Powstańców Warszawskich i … zamknięte dziś razem z tą korespondencją w domach naszych Bohaterów, skłoniło nas do tego, aby stworzyć dodatkowe miejsce, gdzie te, tak ważkie słowa będą dostępne – dla wszystkich i przez cały rok – podkreślają organizatorzy.

Jak wysłać kartkę do Powstańca? Na stronie wybieramy jej rodzaj, a na stronie wpisujemy treść życzeń – maksymalnie 25 słów. Następnie dokonaj opłaty w wysokości 10 zł, 50 zł lub 100 zł, która pozwoli pokryć koszty wydruku i wysyłki kartek, podtrzymywać dialog pokoleń, a także pomóc Powstańcom Warszawskim.

–Zostawiając swoje dane wraz z adresem pocztowym, masz szansę włączyć się w dialog międzypokoleniowy i otrzymać odpowiedź od Powstańca po zakończeniu akcji! Powstańcy bardzo chętnie odpowiadają na otrzymaną korespondencję — niektórzy z nich preferują kontakt telefoniczny. Jeśli chcesz, pozostaw w formularzu swój adres i numer telefonu. Przekażemy je wyłącznie adresatowi kartki – mówią organizatorzy akcji.

Ostatnim krokiem jest dokonanie opłaty online.

Można zresztą także wysłać kartkę online.

Link TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.