TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

07 2021

Wyścig kolarski przejedzie grodziskimi drogami. Będą utrudnienia


Grodzisk News


foto: ArchiwumWyścig kolarski przejedzie grodziskimi drogami. Będą utrudnienia - Grodzisk News


Już jutro przez powiat grodziski przejedzie trzeci etap 64. Wyścigu Kolarskiego "Dookoła Mazowsza". W związku z tym należy się spodziewać utrudnień w ruchu przez większą część dnia.


reklama Grodzisk mazowiecki

Jak podaje grodziska policja utrudnienia potrwają od południa do godziny 19.00. – 16 lipca na terenie powiatu grodziskiego odbędzie się liczący 165 km 64 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Dookoła Mazowsza”. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Sportu „Mazovia Team”. Wyścig rozpocznie się na terenie miasta Grodzisk Maz., a trasa przebiegać będzie przez drogi miasta i gminy Grodziska Mazowieckiego oraz gm. Żabia Wola – informuje grodziska komenda.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Start wyścigu rozpocznie się na ul. Montwiłła w rejonie Krytej Pływalni Wodnik 2000 i jest planowany na godzionę 13:00. Następnie trasa przebiegać będzie ulicą Montwiłła, skręt w prawo w ul. Spokojną, następnie w prawo w ul. Radońską w kierunku m. Odrano Wola, m. Szczęsne ul. Orla, m. Radonie ul. Widokowa. Następnie w m. Radonie z ul. Widokowej skręt w lewo w kierunku m. Musuły ul. Grodziska oraz ul. Przejazdowa, Żabia Wola drogą serwisową w kierunku m. Józefina ul. Mazowiecką. Później w kierunku Osowca, Adamowizny, Odrano Woli oraz Grodziska Maz. Meta wyścigu znajdować się będzie w Grodzisku Maz. na ul. Montwiłła na wysokości Pływalni Miejskiej Wodnik – dodaje.

Policjanci na bieżąco będa regulować ruch i kierować zmotoryzowanych na objazdy. Poniżej prezentujemy planowaną trasę wyścigu.

Wyścig kolarski przejedzie grodziskimi drogami. Będą utrudnienia - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz

Proponuje aby miasto nie zgadzało sie na paraliż komunikacyjny połowy miasta bo kolarze chcą sobie pojeździć. Piątek popołudnie to i tak pora największych korków, a do tego co rok zamyka nam sie ulice i uniemożliwia wyjazd i powrót do domów.
Kolarze niech sobie pojadą poza miasto i tam organizują wyścigi.

Mieszkaniec
15-07-2021 08:18

Też jestem tego zdania!
Człowiek po pracy nie może wrócić do domu i musi kiblować w Grodzisku.

niezadowolony mieszkaniec
15-07-2021 10:54

Pochrzaniło was z tym narzekaniem?!

DarekP
15-07-2021 17:23

pokaż wszystkie komentarze (10)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.